Przewóz osób

Dbając o jak najwyższy komfort podróżowania i zadowolenie naszych klientów posiadamy w swojej flocie busów transportowych dziewięcio-osobowe pojazdy. W ramach naszej przygotowanej oferty wykonujemy również przeprowadzki do Anglii, przy których wykorzystujemy specjalnie dostosowane samochody dostawcze posiadające wszelkie zabezpieczenia m.in. pasy i koce. Mamy świadomość, że każda zmiana miejsca zamieszkania wiąże się ze stresem związanym z uszkodzeniami naszego mienia. Odpowiednie zabezpieczenia przedmiotów jest niezwykle istotne, dlatego zapewniamy bezszkodowy transport na trasie Białystok-Londyn Państwa dobytku pod wskazany adres przeprowadzki. Nasi pracownicy dokonują wstępnych oględzin przewożonych rzeczy i zabezpieczają je przed uszkodzeniami. Wszystkie rzeczy zostają przymocowane pasami wewnątrz sekcji załadunkowej, a dodatkowo, jeżeli Klient tego sobie życzy, zostają zabezpieczone specjalnymi kocami, które zapobiegają otarciom.

Wszystkie posiadane przez nas pojazdy są odpowiednio wyposażone, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pasażerom wysoki komfort podróżowania, który pozwoli zapomnieć o wielokilometrowej trasie na linii Białystok – Londyn. Wśród sztandarowych modeli w naszej szerokiej flocie busów znajduje się Mercedes Sprinter, wyposażony w:

  • klimatyzacje, która jest regulowana automatycznie
  • fotele, które posiadają pełen zakres regulacji (w tym posiadają opcję rozkładania i rozsuwania, dzięki czemu pozwalają cieszyć się pełnym komfortem podczas długich podróży),
  • dodatkowe ogrzewanie w części pasażerskiej, które wpływa na jakość podróżowania ,
  • DVD oraz sprzęt audio, dzięki którym możemy zagospodarować w trakcie podróży i zapewnić sobie czy swoim bliskim odpowiednią formę rozrywki np. oglądając filmy czy słuchając ulubionej muzyki, nastrajając się na niezapomniane chwile podczas wymarzonego urlopu,
  • pojemne luki bagażowe, dzięki którym mają Państwo gwarancję, że przewożone rzeczy nie ulegną zniszczeniu

Każdy z naszych kierowców przygotowuje optymalną trasę przejazdu z Polski do celu podróży.  Taki system pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz zagwarantowanie optymalnego czasu dostosowanego do aktualnie panujących standardów rynku przewozowego. Decydując się na skorzystanie zarówno z naszej oferty przeprowadzek, jak również przewozu mają Państwo możliwość wybrania opcji „door-to-door”. Wspomniana oferta charakteryzuje się wygodnym rozwiązaniem kwestii dojazdu do punktu podjęcia, ponieważ bus Białystok Londyn zjawia się we wcześniej ustalonym miejscu i kieruje się konkretnie do ustalonego wcześniej celu podróży.

Przewóz osób na trasie Białystok Anglia odbywa się przy uprzednim sprawdzeniu pojazdu oraz wytypowaniu dwójki kierowców, którzy są należycie przygotowani oraz wypoczęci. Dzięki doświadczeniu naszej załogi oraz pietyzmu przy egzekwowaniu czasu pracy gwarantujemy bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz odpowiednią obsługę podczas podróży. Zarówno przed jak i po wykonaniu usługi przewozu z Białegostoku do Anglii nasi kierowcy wykonują podstawową kontrolę pojazdu, dzięki czemu mają Państwo gwarancję pełnej sprawności pojazdu, którym odbywa się podróż.

 

Preprowadzki do Anglii

Starając się o nieustanny rozwój naszej działalności oraz podnoszenie ich jakości oferujemy również wspomniane wcześniej przeprowadzki do Anglii, nie tylko z Białegostoku, ale również z Warszawy. Dzięki szerokiej gamie pojazdów transportowych wszystkie podjęte przez nas przeprowadzki realizowane są z należytą dbałością o terminy oraz jakość wykonania. Naszym wyróżnikiem jest elastyczność, która pozwala na dostosowywanie oferty do oczekiwań klienta. Dla poprawy działania oraz dostępności naszej oferty przyjmujemy zgłoszenia przeprowadzek drogą telefoniczną oraz mailową. W momencie podjęcia decyzji kontaktu drogą elektroniczną prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego przeprowadzki (zamów przejazd), które jest rozpatrywane w ciągu 24 godzin od momentu zarejestrowania w systemie.